+90 539 732 34 40

Whatsapp İletişim Hattı

0850 305 0970

Telefon - 09:00 / 16:00

Tutku İç Çamaşır Modelleri

İç çamaşırlarının rahat ve hareket konforu sağlaması kendinizi bütün gün boyunca rahat ve mutlu hissetmenize neden olur. İç çamaşırları kendine önem veren kadınların tercih ettiği giyim sektörüdür. Dış giyimine özen gösteren kadınlar için iç giyimde oldukça önemli bir yere sahiptir..

İç çamaşırları arasında herkesin en çok kullanmayı sevdiği ve kendine yakıştırdığı renkler ve modeller vardır. Bunlardan biri eskimeye yüz tuttuğu zaman kıyamayıp atamadığımız bir iç çamaşırı her kadının mutlaka olmuştur. Her ne kadar eski dahi olsalar içinde kendimizi iyi hissettiğimiz ve bize rahat hareket kabiliyeti sağlayan modelde bir iç çamaşırını bir daha bulamayacağımızı düşünürüz. Bu düşünce birçok kadında olmaktadır.

Sektörün önde firmalarından Tutku iç giyim sektöründe uzun yıllardır kaliteli iç çamaşırlarıyla, gecelik takımları ve daha birçok ürünüyle gerek günlük yaşantınızda gerekse çeyiz alışverişinizde sektörde lider konumundadır.

Bu firmanın iç çamaşırları kaliteli ve pamuksu yapısıyla vücudu saran atlet modelleriyle olsun alt iç çamaşır modelleriyle, günümüzün trend modellerinden oluşmaktadır.

İç giyim denilince akıllara gelen Tutku markası her sezon farklı modellerdeki iç çamaşırlarıyla dikkatleri çekmektedir. Sonbahar ve kış renklerinden oluşan Tutku İç Çamaşırları pamuklu ve terletmeyen özel kumaşlardan üretilmektedir. Bu markanın destekli, desteksiz sutyen takımları, dantelli büstiyer takımları, jartiyer takımlar olmak üzere çeşitli modellerde iç çamaşır takımları mevcuttur.

Ayrıca bu markanın her sezon başlarken vitrinlerinde yer alan çiçekli modellerin destekli yada desteksiz sutyen modeli, alt iç çamaşırı ve gecelik sabahlık modelleri takım olarak mağazalarda yada online alışveriş platformlarında yer almaktadır.

İç çamaşır konusunda oldukça kaliteli ürünlere sahip olan bu marka her sezon trend iç çamaşır modelleriyle sektörde yer almaktadır.